Dlaczego warto uprawiać sporty zimowe?

Można by pomyśleć, że sporty zimowe, które wymagają od ciebie spakowania się, aby wyjść na zewnątrz na mróz i potencjalnie zmierzyć się z zagrażającymi życiu warunkami pogodowymi, po prostu nie są tego warte. Ale myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że jest coś naprawdę magicznego w zebraniu grupy przyjaciół i zdecydowaniu się na wyjście na zewnątrz i zrobienie czegoś odważnego. Jest to jeszcze bardziej zabawne, gdy podejmujesz tę decyzję w środku burzy śnieżnej podczas meteorologicznej zimy.

Nie będę kłamać: zima nie jest do końca łaskawa dla wielu mieszkańców świata. Pewnie już wiesz, że w większości miejsc niemal co roku obserwujemy chłodniejsze temperatury niż kiedykolwiek wcześniej. W ciągu ostatniego stulecia średnia temperatura wzrosła aż o 2 stopnie Fahrenheita. Zmiana klimatu jest prawdziwa i dzieje się na naszych oczach. A jednak jesteśmy tutaj, budujemy lodowiska i lepimy bałwany. Kiedy weźmiemy pod uwagę szkodliwy wpływ globalnego ocieplenia na ekosystemy i środowisko, jeszcze bardziej zaskakujące staje się to, że ludzie chętnie wybierają czynności, które wymagają spędzania czasu na zewnątrz w zimnie.

Ale myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że jest coś naprawdę magicznego w zebraniu grupy przyjaciół i zdecydowaniu się na wyjście na zewnątrz i zrobienie czegoś odważnego. Jest to jeszcze bardziej zabawne, gdy podejmujesz tę decyzję w środku. Więcej na jasportowiec.pl

admin