Co powiesić na ścianę w salonie w 2022?

Kiedy wchodzę do domu, zadaję sobie pytanie, co mieszkańcy lubią, czym się interesują i jak chcą się czuć, kiedy są w domu. Wiem, że kiedy moi klienci decydują o tym, co umieścić na ścianach ich wielkiego pokoju, jest to wielka sprawa – ponieważ będzie on nadawał ton wszystkim innym pomieszczeniom w domu, musi to być coś, co będzie się wyróżniać i sprawi, że ludzie poczują się mile widziani i zrelaksowani. Kawałek sztuki może zrobić to wszystko.

Tak jak w przypadku dekorowania każdej innej przestrzeni w domu, ważne jest, aby myśleć o skali i proporcjach. Jeśli masz duży salon, ale nie masz miejsca na umieszczenie dużych dzieł sztuki, prawdopodobnie nie warto wypełniać całej przestrzeni ściennej małymi obrazkami tylko dlatego, że możesz. Zastanów się, czy wolisz mieć jedno wielkie, piękne dzieło, czy kilka mniejszych, aby rozbić całą tę pustą przestrzeń ścienną.

Pracuję z rodziną, która mieszka w swoim obecnym domu od ponad dwudziestu lat – ich gusta zmieniały się z biegiem czasu, ale w tym czasie nie dokonali żadnych zmian w swoim salonie. Powiedzieli mi, że nie chcą niczego zbyt „młodego” do swojej przestrzeni, ale też nie chcą niczego zbyt tradycyjnego – opisali siebie jako lubiących rzeczy nowoczesne. Więcej na forhomies.pl

admin