Co jest modne we wnętrzach w 2022?

Trendy mają zabawny sposób podkradania się i mijania nas, zanim nawet zorientujemy się, że tam były – a potem następną rzeczą, którą wiesz, jest ich powrót. W świecie projektowania wnętrz, trendy są świetnym sposobem, aby wskoczyć na pokład czegoś zabawnego i ekscytującego, a jednocześnie pozostać na szczycie najnowszych osiągnięć w dziedzinie projektowania. Ale łatwo jest zaplątać się w podążanie za trendami, nie myśląc tak naprawdę o tym, skąd się wzięły, jak stały się popularne – a nawet jak mogą ewoluować teraz, gdy powracają. Warto zachować perspektywę i nie dać się pochłonąć trendom, aby mieć pewność, że nie ulegniesz całkowicie wpływowi tego, co jest aktualnie gorące i przegapisz coś innego, co może być dla Ciebie lepsze.

Co więc jest trendy we wnętrzach na rok 2022? Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę: -Kompozycja nad pojedynczymi kawałkami: Dni kupowania pojedynczych elementów mebli i samodzielnego ich układania słabną; zamiast tego meble sprzedawane są jako zespół, dzięki czemu wszystkie elementy współpracują ze sobą jako część całości, a jednocześnie mają swoją odrębną tożsamość.

-Room-with-in-a-room: W 2022 roku ludzie odchodzą od dużych, otwartych przestrzeni i idą w kierunku przedziałów w pokojach. Więcej na dladomatora.pl

admin