Jakie meble są modne w 2022?

Jak w przypadku wszystkich trendów, nie wszystko wytrzyma próbę czasu. Rozmawialiśmy z wieloma projektantami i prognostykami trendów, którzy są ekspertami w dziedzinie mebli i projektowania wnętrz, i zgadzają się na te pięć kawałków jako szczególnie ponadczasowe.

-Łóżko saneczkowe: Tradycyjne łóżka saneczkowe są często wykonane z czterech słupków, które rozciągają się od rogu do rogu w ramie łóżka, tworząc delikatnie łukowaty kształt, który jest elegancki i wyrafinowany. Łóżka z kulisami wyznaczają trendy od początku XIX wieku, kiedy to stały się modne zarówno w Europie, jak i w Ameryce. Łóżka z kulisami wracały do mody kilka razy w ciągu dekad, w tym w ruchu Art Deco w latach 20-tych i 30-tych, który spopularyzował je wśród tych, którzy chcieli złożyć odważne oświadczenie ze swoim wystrojem.

-Midcentury Modern Coffee Table: Stolik kawowy jest zazwyczaj elementem akcentującym, który uzupełnia większe, bardziej znaczące meble, ale w tym przypadku – z jego pięknymi liniami i smukłą, prostą strukturą – stolik kawowy może być uznany za gwiazdę przedstawienia. Nowoczesny stolik kawowy jest mainstay, ponieważ jest tak łatwo włączyć do większości każdego stylu dekoracji. Więcej na lovihomi.pl

admin