Co zrobić aby dom był przytulny?

Co można zrobić, aby dom był przytulny? Myślę, że najważniejszą rzeczą, jeśli chodzi o uczynienie domu przytulnym, jest stworzenie poczucia intymności. Może się to wydawać bardzo mglistą sugestią, ale jeśli spróbujesz dowiedzieć się, co sprawia, że czujesz się najbardziej komfortowo w domu, będziesz w stanie osiągnąć ten cel. Na przykład, podczas gdy wiele osób lubi siedzieć w dużych przestrzeniach z wysokimi sufitami, ja osobiście uważam, że czuję się bardziej przytulnie w pomieszczeniach, które wydają się mniejsze i bardziej kompaktowe. Powiedziawszy to, jest mnóstwo rzeczy, które możesz zrobić, aby stworzyć poczucie intymności w swoim domu:

-Oświetlenie odgrywa zasadniczą rolę – możesz chcieć, aby wszystkie światła były wyłączone, z wyjątkiem jednej lub dwóch lamp. Możesz również użyć świec, aby uzyskać ten sam efekt.

-Również dekorowanie domu większymi meblami i dodawanie poduszek lub koców może pomóc osiągnąć ten sam cel – sprawić, że dom będzie wyglądał bardziej zachęcająco i komfortowo.

-Dodanie roślin do domu może również wnieść życie do niego. Rośliny doniczkowe lub nawet coś tak prostego jak zioła na parapecie zrobią sztuczkę! Więcej na: cityislife.pl

admin