Do jakich stylizacji wykorzystać sandałki na słupku?

Sandałki na słupku to jeden z tych rodzajów obuwia, którego dosłownie nie może zabraknąć w kobiecej garderobie. Dlaczego tak uważamy i do jakich stylizacji będą w takim razie najlepiej pasować? Oto trzy nasze propozycje, na których na pewno się nie zawiedziesz.

Sandałki do sportowej spódnicy

Sandałki na słupku świetnie sprawdzą się między innymi dla tych osób, które chciałyby efektywnie połączyć ze sobą sportowy wygląd oraz spódnicę i odrobinę elegancji. Dzięki zastosowaniu takiej kombinacji można uzyskać niesamowitą stylizację na lato lub wiosnę, która z jednej strony nawiązuje do klasycznych kobiecych strojów pełnych elegancji, a z drugiej pozwala cieszyć się wygodą – o tym świadczy zarówno krój samej spódniczki, jak i obcasy słupki, które są dla wielu osób znacznie wygodniejsze niż szpilki.

Do długich cienkich spodni

Czy zdarza ci się w środku lata zakładać cienkie długie spodnie? Jeśli tak, sandałki na słupku z pewnością będą doskonale do nich pasować i jeszcze bardziej podkreślą długość twoich nóg oraz ich zgrabny wygląd. To rozwiązanie również dla tych kobiet, które uwielbiają przełamywać schematy. Damski garnitur i sandały? To właśnie to!

Do eleganckiej sukienki

Lekkie buty na słupku do koktajlowej sukienki na wieczorne spotkanie mogą sprawdzić się równie dobrze, jak szpilki, a nierzadko będą wygodniejszą dla nich alternatywą. Jeśli w twoich planach jest dłuższy spacer lub taniec, na pewno okażą się pomocne w bezbolesnym i wygodnym przemierzaniu większych odległości. Jednocześnie sandałki tego typu nie zaburzą wyglądu całego stroju.

admin