Naklejki holograficzne – co warto wiedzieć?

Naklejki holograficzne to ciekawy rodzaj klasycznych nalepek, który ma zastosowanie w wielu różnych branżach i miejscach. Czym dokładnie są naklejki holograficzne? Jak powstają? I kiedy warto w nie zainwestować?

Czym naklejki holograficzne różnią się od klasycznych?

Tym, co odróżnia nalepki holograficzne od tradycyjnych, jest nietypowy, a przy tym ciekawy wygląd. Naklejki produkuje się na specjalnym podłożu, łączącym poliester z polimerowym winylem, co daje niesamowity efekt wizualny. Holograficzna powłoka w zależności od kąta padania światła mieni się różnymi kolorami tęczy.

Firma Naklejkon.pl przygotowuje naklejki holo z wykorzystaniem druku eko-solvent. Nalepki mogą być wycięte na dowolny kształt i wydane na arkuszach lub pojedynczo. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Kiedy można je wykorzystać?

Naklejki holograficzne przede wszystkim sprawdzają się w marketingu i promocji. Wzbogacone o logo, hasło reklamowe, nazwę firmy lub grafikę nawiązującą do jej działalności skutecznie pełnią funkcję reklamową. Można wykorzystać je do oznaczania produktów marki, jako gadżety dla klientów i partnerów biznesowych czy ciekawą formę promocji podczas targów, konferencji i innych wydarzeń branżowych.

Naklejki holograficzne wykorzystuje się także do oznaczania gwarancji i certyfikatów. Niektórzy stosują je jako elementy informacyjne na sprzedawanych produktach. 

Czy warto? Bez wątpienia! Naklejki holograficzne przyciągają wzrok, wzbudzają zainteresowanie i dzięki temu doskonale pełnią swoje funkcje.

admin