Oświetlenie do nowoczesnego salonu — jakie surowce są modne?

Nowoczesne oświetlenie może stać się główną ozdobą salonu. W uzyskaniu oryginalnego efektu może pomóc wybranie ciekawego surowca, który dominuje w projekcie lampy. Od dłuższego czasu można bez problemu znaleźć naprawdę nietuzinkowe propozycje. Sprawdź, na jakie modne materiały warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań lampy do nowoczesnego salonu.

Lampa z drewna

Popularność drewnianych lamp ma wiele wspólnego z modą na styl skandynawski. Takie oświetlenie pasuje również często do wnętrz industrialnych i innych nowoczesnych aranżacji. Pod adresem https://lampanajutro.pl/ można znaleźć zarówno lampy niemal w całości wykonane z drewna, jak i modele tylko z akcentami z tego surowca. Drewno świetnie wygląda w połączeniu m.in. z mlecznobiałym szkłem bądź czarnym metalem.

Lampa z metalu

Do nowoczesnych wnętrz bez wątpienia pasuje również oświetlenie, w którym dominuje metal. W tym przypadku można liczyć na naprawdę szeroki wybór odcieni, co pozwala na idealne dopasowanie koloru lampy do pozostałych elementów aranżacji. Niezwykle nowoczesny efekt zapewniają zwłaszcza modele z metalu z połyskiem. Ciekawą opcją są bez wątpienia również futurystyczne lampy z drucianymi kloszami.

Lampa z betonu

Jedną z najciekawszych propozycji dla fanów nowoczesnych wnętrz jest lampa z betonu. W sklepie online lampanajutro.pl czeka oświetlenie o dość surowym designie, który z pewnością sprawdzi się w salonie urządzonym w stylu industrialnym. Może też dobrze wyglądać w pomieszczeniu w skandynawskich klimatach, zwłaszcza jeśli w lampie pojawią się również drewniane elementy.

admin